نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه هیئت امنای کلینیک در سال 1395با حضور مدیران ،معاونین و پزشکان برگزار شد

برگزاری اولین جلسه هیئت امنای کلینیک در سال1395

به گزارش روابط عمومی کلینیک فرهنگیان اولین جلسه هیئت امنای سال 1395 با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، شهردار، رییس دانشگاه شهید صدوقی و جمعی از مدیران، معاونین و پزشکان برگزار شد.

آقای شیرزاد مدیرکل آموزش و پرورش از کلیه ی مدیران گذشته و حال کلینیک قدردانی و همچنین آرزوی موفقیت روز افزون برای کلیه دانش آموزان و بخصوص دانش آموزان کنکوری کردند و گفتند انشاا... دانش آموزان یزدی مانند سالهای گذشته افتخار آفرین باشند. ایشان گفتند: هیچ حساسیتی روی فعالیتهای مرکز وجود نداشته زیرا همیشه از مدیران دلسوز بهره مند بوده است و هر کاری که برای رفاه مجموعه به خصوص بازنشستگان فرهنگی انجام می شود مطمئنا اثرات و برکات آن به دانش آموزان برمی گردد. شیرزاد در ادامه از کلیه کادر پزشکی دانشگاه و بخصوص پزشکان و پرسنل بیمارستان افشار تقدیر و تشکر کردند.

همچنین دکتر میرجلیلی ریاست دانشگاه شهید صدوقی در جهت همکاری با کلینیک و اکرام فرهنگیان با خرید دستگاه های عکس برداری پیشرفته و ماموگرافی و همچنین با راه اندازی سیستم یکپارچه نوبت دهی دانشگاه و کلینیک موافقت کردند.

در ادامه آقای دکتر لطفی معاون بهداشت و درمان در مورد طرح تحول سلامت دانش آموزان گفت:طرح تحول سلامت برای دانش آموزان قدم موثری برداشته است.طبق این طرح یک آموزش کلی به معلمان،دانش آموزان و والدین داده می شود و برنامه های مختلفی از جمله طرح سفیران سلامت و برنامه های غربال گری از نظر بیماریهای مختلف و در نهایت ارجاع دانش آموزان نیازمند به خدمات بهداشتی،درمانی به مراکز بهداشتی جهت دریافت خدمات مناسب انجام می شود.

دانش آموزان کلیه مقاطع از اول مهر تا پایان اردیبهشت در سه نوبت معاینه و برای درمان تکمیلی ارجاع داده می شوند. با همکاری کلینیک دو عدد یونیت دندان پزشکی در پایگاه سلامت مستقر شده است که تجهیزات آن در حال خرید و تکمیل است و همچنان طرح تخفیف 70 درصدی دندان 6  دانش آموزان در حال انجام است.

همچنین در ابتدای این جلسه دکتر ایمانی مدیرعامل کلینیک ضمن خیر مقدم و تشکر از همه مهمانان در مورد فعالیت های سه ماهه گذشته ی مرکز از جمله آمارکلی مراجعین در بخشهای عمومی،تخصصی و پاراکلینیک،قراردادهای جدید که با بانکهای مختلف بسته شده، تکمیل پروژه درحال ساخت دندان پزشکی وآزمایشگاه و تخفیفاتی که به فرهنگیان داده شده توضیحاتی را ارائه دادند.ایشان گفتند:کلیه ی خدماتی که از طریق پزشکان به فرهنگیان ارائه می شود به صورت داوطلبانه و به دلیل ارادت و علاقه به فرهنگیان انجام می شود و مبلغی که به پزشکان پرداخت می شود بسیار ناچیز است.

آدرس کوتاه: