نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای اداری کلینیک فرهنگیان با حضور مدیران و پرسنل مرکز برگزار شد

جلسه شورای اداری کلینیک فرهنگیان با حضور مدیران و پرسنل مرکز برگزار شد


برگزاری دومین جلسه شورای اداری کلینیک با حضور پرسنل و مدیران

در این مراسم که در کانون ولایت تفت برگزار شد، ابتدا آقای جاوید مدیر داخلی کلینیک در مورد مسائل و مشکلات داخلی درمانگاه صحبت کرد و از پرسنل درخواست کرد که احترام به مردم و به خصوص فرهنگیان را سرلوحه ی کار خود قرار دهند.

در ادامه دکتر آیت اللهی  رییس پیشین کلینیک، از زحمات کلیه ی پرسنل، مدیران جدید و همچنین از مدیران قبلی درمانگاه که خدمات ارزنده ای را انجام دادند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین دکتر ایمانی مدیر عامل کلینیک گفت:خدا رو شکر می کنم که چنین فرصتی پیش آمد که در کنار شما همکاران خوب و صمیمی هستم و اظهار امیدواری کرد که این همکاری و صمیمیت ادامه پیدا کند.ایشان ضمن تشکر از همه کسانی که در این راه زحمت فراوان کشیدند از پرسنل خواست تا پیشنهادات و چالشها را در میان بگذارند تا آینده ی بهتری را برای درمانگاه فرهنگیان رقم بزنیم.

آقای کلانتری رییس تعاون و مراکز رفاهی اداره کل نیز در ادامه از همه مدیران بازنشسته قدردانی کرد و گفت: همکارانی که اسمم بازنشسته شده اند هیچ وقت از مجموعه ی آموزش و پرورش کنار گذاشته نمی شوند و همچنان تجربیات آنها به نسل های آینده منتقل خواهد شد.

ایشان همچنین اساس رتبه بندی کشور ها را نیروی انسانی کارامد،با علم و متخصص دانست و گفت:امروزه یک دستگاه را بر مبنای نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد مورد سنجش قرار می دهند. در ادامه از کلیه پرسنل درخواست کرد که دست به دست هم داده تا خلأ ها و کاستی ها را کمتر کنیم و در مجموع یک افق روشن و مسیر درخشانی رادر پیش رو ترسیم کنیم.

ایشان در اخر از همه ی پرسنل تشکر کرد و گفتند که آقای شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش  به دلیل کسالتی که داشتند نتوانستند حضور پیدا کنند و سلام مخصوص به همه پرسنل رساندند و از این همه زحمتی که برای این مجموعه کشیده شده تا  این مجموعه را روی پا نگه داشته شود، تشکر و قدردانی کردند.

در پایان مراسم بعد از اقامه نماز جماعت توسط دکتر بمانی،ضیافت افطاری برگزار شد.