نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صدور مجوز دی کلینیک از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

صدور مجوز دی کلینیک از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی


ارتقای درمانگاه فرهنگیان یزد با ایجاد مرکز جراحی های محدود ،

وزارت بهداشت مجوز ایجاد مرکز جراحی های محدود (دی کلینیک ) را برای درمانگاه فرهنگیان یزد صادرکرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مدیرعامل مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان یزد گفت : با پیگیری های مسئولان استانی وهمراهی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد مجوز ایجاد مرکز جراحی محدود ( دی کلینیک ) از سوی دفتر نظارت واعتبار بخشی اموردرمان وزارت بهداشت ، درمان و علوم پزشکی کشور برای درمانگاه فرهنگیان یزد صادرشد.

دکتر عباسعلی ایمانی از امضای قرارداد ایجاد مرکز جراحی محدود (دی کلینیک) توسط مدیرکل آموزش وپرورش استان خبرداد و گفت : پس از تایید این قرارداد توسط وزارت بهداشت مقدمات ایجاد این مرکز فراهم می گردد

دکتر ایمانی اظهار امیدواری کرد با ایجاد این مرکز خاص که در سطح کشور جایگاه ویژه ای خواهد داشت بتوانیم علاوه بر فرهنگیان استان به سایر فرهنگیان استانهای همجوار نیز ارائه خدمت نمائیم .

ایشان با یادآوری این که با ایجاد دی کلینیک ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به فرهنگیان توسعه می یابد افزود : امکان انجام کلیه جراحی های که نیاز به هتلینگ ندارد دراین مرکز وجود خواهد شد .

"ایمانی" با قدردانی از همراهی مسئولان دولت تدبیر وامید به اجرای طرح توسعه این مرکز اشاره کرد و گفت با همراهی خیرین وحمایت مسئولان دریک سال گذشته قریب یک هزار مترمربع زیربنای مفید ساختمانی و قریب 4 میلیار ریال تجهیزات پزشکی برای این مرکز تهیه شده است .

وی تامین فضا ی مستقل برای بخش دندانپزشکی و آزمایشگاه را یادآورشد و گفت به همت خیر نیکوکار حاج رضا شیشه بری این دو بخش در فضای ی مناسب ایجاد و به تجهیزات مورد نیاز و به روز مجهزشده است.

این مسئول  به ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در زمینه های مختلف دراین درمانگاه به فرهنگیان اشاره کرد و گفت : خدمات پارکلینیکی نیز دراین مرکز دراختیار مراجعان قرار داده شده است .